Faucet – seznam her o kryptoměny

V době, kdy Bitcoin prorazil hranici 4000 dolarů se objevilo spoustu lidí, kteří teprve objevili kouzlo kryptoměn a rádi by začali s těžbou, nákupem i utrácením. Existence nejrůznějších faucetů a her o zlomky Bitcoinů či dalších kryptoměn představuje poměrně jednoduchý způsob, jak si systém osahat a začít jej používat. V tomto článku se podíváme na nejznámější kryptoměny a způsob jak si vydělat nějaké drobné.

Princip faucetů

Nehledejte snadný výdělek a rychlé zbohatnutí, spíše naopak. Stránky jsou financovány z reklam a při troše štěstí si vyděláte maximálně pár tisícovek Satoshi denně či podobný ekvivalent v jiné kryptoměně, což představuje skutečně pouze korunové částky.

Princip je vždy stejný, většinou je třeba proklikat se hrou a vyčkat na uplynutí časového limitu, který může být od několika minut po hodinu.  Jak sami asi tušíte, hry jsou poměrně dost neekonomické. Mají však tu výhodu, že se na nich můžete snadno a zdarma učit používat peněženku a používat transakce. Já se naučil jednu nebo dvě hry využívat jako stopky při pracovních činnostech a pak si lze vlastně i něco málo „zdarma natěžit“.

Faucetů je celá řada. Já zde dávám pár těch, které mají alespoň nějaký smysl a zajímavé provedení.

Bitcoiny zdarma

minebitcoin

minebit.co.in

Jednoduchá klikací hra, ve které je na výběr ze 4 různých dolů. Pro těžbu v pokročilých dolech je třeba najít speciální oblek, který lze aktivovat po dobu 25 minut. Těžba v dolu probíhá vždy 20 minut, oblek lze použít 2x. Odměny jsou 20, 50, 105 a 225 satoshi. Čas od času se lze prokliknout na speciální odměnu za 60 Satoshi. V průběhu dne tak lze získat odměnu 1 – 2 tisíce.  

moonbitcoin

moonbit.co.inHra u které si můžete sami zvolit, jak dlouho budete těžit. Odměna se však v čase výrazně snižuje a proto je častější těžení výhodou pro vyšší zisk. V průběhu hry lze získat další bonusy za denní využívání aplikace. Hra využívá i vlastní peněženku, která je propojena s aplikací a veškeré výdělky se na ni ukládají. 

freebitcoin

Pravděpodobně jedna z nejkomplexnějších her současnosti, která funguje na principu sázení a štěstí. Každou hodinu si můžete vytočit odměnu. Následně ji můžete vsadit v jisté formě rulety, zakoupit si lístek do loterie s šancí vyhrát obří sumu několika Bitcoinů nebo si našetřit více jak 30 tisíc satoshi a získat stálý výnos. Losování o hlavní ceny probíhá každý týden.  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *